O nas

O nas

montaż i serwis anten TV-Sat oraz DVB-T-45

K&S

Jesteśmy ekspertami od instalacji TV-Sat oraz DVB-T

Your Title

Prezentacja

Zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, realizacjach, uruchamianiu i serwisowaniu instalacji branży elektrycznej i automatyki, w tym TV-SAT oraz DVB-T.

Oferta naszej firmy to przede wszystkim instalacje SAT/DVB-T, automatyka domowa, ale również różnego rodzaju instalacje elektryczne, systemy alarmowe i monitoringu. Usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa i podmiotów sektora publicznego.

Odbiór sygnału telewizyjnego jest niezbędny, aby cieszyć się ulubionymi serialami czy programami telewizyjnymi. By to osiągnąć należy przejść wieloetapowy proces.

Pierwszym punktem jest dobór odpowiedniej anteny. Podczas dokonywania tej decyzji niezbędna jest wiedza techniczna – aby antena była wydajna należy znać jej parametry i zastosowanie i dobrać ją do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu mamy pewność, że zamontowana antena będzie działała prawidłowo.

Kolejnym krokiem jest jej instalacja, która nierzadko wymaga pracy na wysokościach. Nasi pracownicy mają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w wykonywaniu tego zadania. Montaż anteny na własną rękę jest ryzykowny, dlatego warto oddać go w ręce profesjonalistów, którzy sprawnie i stabilnie zamontują antenę.

Po zakończonych działaniach pozostaje jeszcze kwestia telewizora. Pozornie łatwe zadanie potrafi przysporzyć wielu problemów. Nasi specjaliści chętnie podejmą się także montażu odbiornika.

Nasi Klienci mogą liczyć na solidnie wykonaną pracę, dzięki której będą mogli spokojnie korzystać ze swojego sprzętu. Wykwalifikowana kadra K&S Instalacje kompleksowo zajmie się usługami montażowymi i dostosuje swoje działania do wymagań i potrzeb każdego Klienta.

 

INNE USŁUGI

Montaż i dopasowanie anteny tv, to nie wszystko czym zajmują się specjaliści K&S instalacje. W razie potrzeby nasi eksperci doprowadzą nową instalację elektryczną lub naprawią już istniejącą. Ponad to, są w stanie zainstalować internet domowy, system SMART DOM oraz pomogą założyć kino domowe.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ LOKALIZACJE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego – napisz do nas, zobaczymy jak możemy Ci pomóc. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z doborem sprzętu lub konfiguracją dźwięku.

Jeśli jesteś z Dolnego Śląska – nie mogłeś trafić lepiej. Pracujemy m.in: we Wrocławiu, Trzebnicy, Oleśnicy, Oławie, Kątach Wrocławskich, Kiełczowie, Jelczu-Laskowice, Kobierzycach, Długołęce, Sobótce.

Skontaktuj się z nami, by sprawdzić, czy usługi “K&S Instalacje” są dostępne w danej miejscowości.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

Nasze rekomendacje

Zleć nam zadanie!

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasze zespoły czekają na podjęcie zlecenia u Ciebie!

Adres:

(Działamy w promieniu 50 km od siedziby firmy)
Spiżowa 9E
52-131 Wrocław

Telefon: