TV-SAT & TV naziemna DVB-T

Telewizja cyfrowa, naziemna i satelitarna Wrocław

Oferujemy profesjonalny montaż anten satelitarnych, naziemnych DVB-T, radiowych oraz internetowych. Zapewniamy klientom odpowiedni sprzęt potrzebny do odbioru kanałów cyfrowej telewizji naziemnej.
Ponadto posiadamy w ofercie profesjonalny montaż zbiorczych instalacji antenowych do odbioru telewizji satelitarnej jak i naziemnej za pośrednictwem jednego systemu antenowego. Dysponujemy również na miejscu pełnym zakresem akcesoriów takich jak anteny satelitarne i naziemne, konwertery, przewody, wysięgniki, złącza, końcówki i kable oraz wszystkie inne elementy niezbędne do wykonania montażu anten.
Nasza firma kieruje swoje usługi nie tylko do osób indywidualnych ale także firm i instytucji.
W sytuacji, kiedy będziecie Państwo potrzebowali fachowej porady prosimy o kontakt. Zaoferujemy Państwu profesjonalne usługi.
montaż i serwis anten TV-Sat oraz DVB-T-45

INSTALACJE ZBIORCZE TELEWIZJI SATELITARNEJ ORAZ TELEWIZJI NAZIEMNEJ DVB-T

Prezentujemy Państwu opis antenowych instalacji zbiorczych służących do odbioru radia, telewizji naziemnej DVB-T i telewizji satelitarnej w mieszkalnych budynkach wielorodzinnych.

Co to jest antena zbiorcza?

Antena zbiorcza SAT-DVB-T jest alternatywą dla indywidualnych anten satelitarnych do odbioru telewizji naziemnej DVB-T i radia. Zamiast wielu anten, na budynku znajduje się tylko jeden kompleks anten odbiorczych. Poprawna instalacja anteny zbiorczej zapewnia lepsze parametry odbioru niż antena indywidualna. Sygnał przychodzący jest rozprowadzany za pomocą multiswitchy, elementów aktywnych i pasywnych sieci oraz okablowania, aż do punktu odbioru w mieszkaniu.

Jak odbierać naziemną telewizję cyfrową?

Odbiór programów telewizji naziemnej jest możliwy poprzez podłączenie odbiornika telewizyjnego do gniazdka, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat abonamentowych.

Naziemna telewizja cyfrowa we Wrocławiu – dostępne kanały

Nadajnik Sobótka góra Ślęża (MUX 1,2,3,8), Sky Tower Wrocław (MUX L4)

MUX 1: FOKUS TV, STOPKLATKA TV, ESKA TV, TTV, POLO TV, ATM ROZRYWKA, TV TRWAM, TVP ABC.

MUX 2: TVN, TV4, TV6, TV PULS, TV PULS2, POLSAT, SUPER POLSAT, TVN7.

MUX 3: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP INFO HD, TVP 3, TVP SPORT HD, TVP HISTORIA.

MUX L4: POLSAT HD, TVN HD, TVT, STARS TV, ESKA TV EXTRA, MANGO 24.

MUX 8: TVP KULTURA HD, TVP ROZRYWKA, ZOOM TV, METRO TV, NOVA TV, WP.

Telewizja satelitarna we Wrocławiu

Dostęp do olbrzymiej ilości programów satelitarnych uzyskuje się poprzez podłączenie, na trasie telewizora i gniazdka, własnego dekodera satelitarnego, bez konieczności wykonywania dodatkowych instalacji. Dekoder można nabyć podpisując umowę z takimi firmami jak: CANAL +, Cyfrowy Polsat, Orange. Wszystkie platformy cyfrowe oferują bogatą i różnorodną ofertę programów satelitarnych.

Użytkownik, poprzez wybór odpowiedniego pakietu, może dopasować zestaw programów do swoich potrzeb i możliwości finansowych, wybierając te programy, które chce oglądać i za które chce płacić. Istnieje również możliwość podłączenia własnego odbiornika satelitarnego do odbioru programów niekodowanych (FTA), bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów abonamentowych.

Zalety antenowych instalacji zbiorczych

 • podwyższenie parametrów sygnału dostarczanego do odbiorników telewizyjnych poprzez:
  • zastosowanie dużych anten satelitarnych (dzięki temu uzyskujemy większy zapas sygnału w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych – deszcz czy opady śniegu przestają stanowić problem),
   – użycie specjalistycznych anten kierunkowych do odbioru programów telewizyjnych-
  • montaż specjalistycznych wzmacniaczy do obróbki i wzmocnienia sygnałów telewizji satelitarnej i telewizji naziemnej,
 • zachowanie estetyki elewacji i dachu budynków,
 • brak zniszczeń dachów i elewacji poprzez wyeliminowanie anten indywidualnych, co powoduje uniknięcie przedwczesnych remontów dachów i elewacji, a co za tym idzie obniżenie przyszłych wydatków na fundusz remontowy,
 • mieszkańcy od strony północnej również uzyskują dostęp do sygnałów telewizji satelitarnej,
 • instalacje są bardzo funkcjonalne dzięki swojej uniwersalności i możliwości rozbudowy czy modernizacji
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.