Montaż i serwis anten Jelcz Laskowice

Montaż i serwis anten Jelcz-Laskowice

 

Efektywny montaż anteny satelitarnej jest konieczny w przypadku, gdy zamierzamy odbierać telewizję cyfrową, satelitarną bądź inne usługi odbierane drogą satelitarną bądź naziemną. Odpowiedni montaż anten wykonywany w miejscowości Jelcz-Laskowice pozwoli uniknąć wszelkich problemów związanych z ww. urządzeniami, a regularny serwis naprawi niepożądane zakłócenia sygnału.

montaż i serwis anten TV-Sat oraz DVB-T-131

Profesjonalny montaż anten Jelcz-Laskowice

Podczas usług montażu anten wykorzystujemy narzędzia najwyższej jakości, dzięki którym wszystkie nasz instalacje są trwałe i wytrzymałe.  Na montaż anten satelitarnych składa się wiele skomplikowanych czynności, które są standardem w naszej firmie:

 • wybór odpowiedniej anteny satelitarnej
 • wybór odpowiedniego uchwytu do anteny
 • zdecydowanie o odpowiednim miejscu zamocowania anteny
 • wstępne ustawienie i konfiguracja anteny
 • umiejscowienie całego okablowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku
 • przeprowadzenie końcowego testu instalacji
 • konfiguracja samego sprzętu i dekoderów wewnętrznych

Na wszystkich czynnościach wchodzących w skład procesu montażu anten znamy się doskonale, dlatego gwarantujemy wysoki profesjonalizm wykonywanych usług. Wszystkie elementy wykorzystywane przez nas do montażu anten satelitarnych są odporne na najbardziej ekstremalne warunki pogodowe, takie jak deszcz, grad, śnieg oraz burza. Charakteryzują nas przystępne ceny połączone z wysoką jakością wykonywanych działań, dzięki czemu nosimy miano liderów na rynku w całym województwie dolnośląskim.

Serwis anten Jelcz-Laskowice

Anteny satelitarne, podobnie jak wszystkie inne zaawansowane urządzenia, wymagają regularnej konserwacji, aby utrzymać niezawodne działanie. Wykonujemy profesjonalny serwis anten na terenie miasta Jelcz-Laskowice, dzięki któremu nie będziesz martwił się o zakłócenia obrazu i sygnału. Kompleksowo podchodzimy do problemu związanego z anteną, sprawdzamy poprawne działanie zarówno zasilacza i konwertera, jak również samej złączki oraz przelotki. Efektywnie wykrywamy źródło problemu, wskazujemy, czy leży ono w antenie satelitarnej, czy może w konfiguracji telewizora lub dekodera. Czasami wymagana jest również całościowa konserwacja anteny, aby zapewnić jej poprawne działanie na długie lata. Serwis anten wykonujemy z pełnym profesjonalizmem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawionych przez naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać K&S Instalacje?

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami wykonywanego przez nas zawodu, a lata doświadczeń nauczyły nas zarówno profesjonalnego podejścia zarówno do klienta jak i do problemu związanego z anteną satelitarną. Od lat zajmujemy się montażem i serwisem osprzętu i służymy pomocą w każdej sytuacji.

Wybierając K&S Instalacje, mają Państwo gwarancję:

 • najlepszego stosunku jakości do ceny na rynku
 • kompleksowego podejścia do sprawy
 • sprawnego podania źródła problemu
 • satysfakcję z wykonanej przez nas pracy
 • rozbudowanej oferty dotyczącej montażu i serwisu anten satelitarnych.

Doskonale wiemy, które części dobrać podczas montażu oraz doradzimy w sprawie odpowiedniego umiejscowienia anteny satelitarnej. Pomożemy również w wybraniu estetycznego ułożenia całego okablowania, tak aby cała instalacja doskonale służyła przez długie lata. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych specjalistów, którzy z przyjemnością zajmują się montażem i serwisem anten satelitarnych na terenie Jelcza-Laskowice. Warto postawić na profesjonalizm!

Sprawdź także jakie usługi świadczmy we Wrocławiu.