Montaż i serwis anten Wałbrzych

Wiele osób deklaruje, że ogranicza oglądanie telewizji, lecz statystyki mówią, że w większości domostw znajduje się odbiornik tv i do tego, mimo deklaracji, jest dość często użytkowany. Serwisy informacyjne czy programy dla dzieci przodują w oglądalności, więc aby odbiór sygnału nie był niczym zakłócony serwis anten w Wałbrzychu od K&S Instalacje poleca się do zadań specjalnych.

montaż i serwis anten TV-Sat oraz DVB-T-131

Serwis anten Wałbrzych – profesjonalna usługa

 

K&S Instalacje to grupa doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. W przypadku posiadania łącza TV/SAT i niezbędnych składowych instalacji technicznej jak okablowanie, złącza czy dekoder, nasz zespół zajmie się odpowiednią konfiguracją sprzętu, aby odbiór sygnału tv był doskonałej jakości. Niekiedy błaha rzecz, która została zaniechana przy rodzimej instalacji, może skutecznie uniemożliwić prawidłowy odbiór. Sprzęt, który posiadamy, pozwala na łatwe i szybkie zweryfikowanie problemu. W razie konieczności wymiany jakieś części, większość posiadamy na wyposażeniu. Nasze ogromne doświadczenie w serwisie anten pozwala na postawienie wstępnej diagnozy już podczas wywiadu telefonicznego i wcześniejsze zaopatrzenie się w elementy, które prawdopodobnie zawiodły i będą wymagały wymiany. Dokładność i precyzja to nasze drugie imię.

 

Montaż anten Wałbrzych – szybko, sprawnie i bezproblemowo

 

Kupiłeś nowy dom lub mieszkanie? I marzysz o tv lub chcesz mieć już podłączoną niezbędną instalację? Dla nas to żaden problem! Nawet jeżeli jeszcze nie masz telewizora, jesteśmy w stanie niezawodnie podłączyć całe niezbędne okablowanie wraz z anteną. Ustawienie anteny w przypadku nowoczesnych mierników sygnału nie wymaga obecności odbiornika tv. Wykonujemy kompletny montaż anten od a do z, gotowy do podłączenia telewizora. Nie ma konieczności kupowania niezbędnych części montażowych we własnym zakresie – nasza firma dysponuje własnym sprzętem i wszelkimi niezbędnymi akcesoriami. Naszym ogromnym atutem jest utrzymanie porządku wokół wykonywanych przez nas prac – jaki porządek zastaliśmy, taki zostawiamy po zakończeniu serwisu.

 

Samodzielny montaż może okazać się kłopotliwy

 

K&S Instalacje, dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, oferuje najwyższy standard usług montażu anten w Wałbrzychu oraz ich serwisu. W przypadku chęci samodzielnego montażu czy serwisu bez odpowiedniego i wysokiej klasy sprzętu może narobić więcej szkód niż pożytku. Bazując na naszym doświadczeniu, potrafimy bezbłędnie określić miejsce montowania anteny czy też montażu gniazd. Odpowiednie rozplanowanie instalacji jest kluczem do prawidłowego odbioru sygnału. Poza tym bezpieczne zainstalowanie anteny na zewnątrz budynku może okazać się trudne do zrealizowania, a nasza ekipa dysponuje odpowiednim sprzętem, aby cała procedura była bezpieczna i skuteczna. W końcowym etapie wykonujemy test całej instalacji, aby upewnić się, czy każdy element jest właściwie zamontowany, czy skonfigurowany. Oferujemy również okresowy serwis anten, aby przedłużyć żywotność całej instalacji bez konieczności zakupu nowej.

Sprawdź także naszą ofertę montażu i serwisu anten we Wrocławiu.