Montaż i serwis anten Żmigród

Montaż i serwis anten Żmigród

 

K&S Instalacje od wielu lat zajmuje się montażem i serwisem anten satelitarnych i naziemnych w Żmigrodzie i sąsiednich miejscowościach. Wykonujemy również prace serwisowe, które związane są z naprawą i prawidłowym ustawianiem anten, służących do odbioru sygnału naziemnego lub anten NC+ i Cyfrowego Polsatu.
Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że nasze usługi są świadczone na najwyższym możliwym poziomie, a dodatkowo dostępne są w atrakcyjnej cenie. W ramach obsługi zapewniamy szybki i bezpłatni dojazd do miejscowości Żmigród. Dodatkowo po każdej wykonanej usłudze mamy możliwość wystawienia faktury VAT i niezbędnych gwarancji.

montaż i serwis anten TV-Sat oraz DVB-T-131

Montaż i serwis anten satelitarnych Żmigród

 

Wśród naszych usług można znaleźć takie, które polegają na montażu i ustawieniu anten satelitarnych odbierających wszystkie platformy telewizyjne dostępne w Polsce. Są to m.in.:

  • Cyfrowy Polsat
  • NC+
  • Orange

Ponadto dysponujemy wiedzą i narzędziami, dzięki którym istnieje możliwość ustawienia niekodowanych kanałów satelitarnych, takich jak np. TV TRWAM lub 4fun.tv.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiedniej anteny, która będzie spełniała nie tylko potrzeby klienta, ale również będzie odpowiednia pod względem parametrów do posiadanego osprzętu i dekodera. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z antenami satelitarnymi. Zapewniamy możliwość montażu dwóch lub większej ilości konwertorów, które będą opierały się na jednej konstrukcji anteny, celem odbioru wielu sygnałów, pochodzących z różnych satelit, ustawianie instalacji zbiorczych, a także usługi multiroom, która odpowiada za odbiór sygnałów z jednej anteny na więcej niż jednym odbiorniku TV.

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego operatora platformy satelitarnej. W ramach naszych usług wykonujemy również podłączenie i konfigurację każdego osprzętu RTV, a także w wybranych sytuacjach możemy przeszkolić użytkowników z wskazanych funkcji dekoderów i telewizorów.
Zajmujemy się instalacją anten, oraz systemów telewizyjnych już od wielu lat, dzięki czemu nasze doświadczenie powoduje, że spełniamy wymagania każdego klienta, nawet tego z najwyższymi oczekiwaniami.

 

Instalacje antenowe Żmigród

 

Nasze usługi obejmują wykonywanie instalacji antenowych w miejscowości Żmigród i okolicach. Obsługujemy zarówno domy jednorodzinne, kamienice, bloki mieszkalne, jak również budynki użyteczności publicznej, firmy, biura i lokale gastronomiczne.

W skład usługi realizacji instalacji telewizyjnych wchodzi projekt okablowania, kompleksowe jego wykonanie, jak również podłączenie i konfiguracja urządzeń, umożliwiających podział sygnału, oraz odpowiednie ustawienie anten naziemnych i satelitarnych na odbiór, na wszystkich dostępnych odbiornikach.

Zapewniamy możliwość wykonania instalacji telewizyjnych, przy użyciu anten naziemnych DVB-T, pasm UHF i VHF, a także przy pomocy anten satelitarnych do odbioru Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange, oraz innych operatorów cyfrowych, Pozwala to na uzyskanie wszystkich kanałów telewizyjnych dostępnych w Polsce.

W każdych wykonywanych przez nas pracach, wykorzystywany jest najwyższej jakości sprzęt i okablowanie, które pochodzi tylko i wyłącznie od producentów cieszących się dobra renomą na rynku, gwarantując tym samym bezawaryjny i stabilny odbiór telewizji przez wiele lat, bez konieczności serwisowania.

Usługą, która cieszy się największym powodzeniem w naszej firmie, jest montaż anten Cyfrowego Polsatu, być może jest to spowodowane tym, że jest to największa telewizja satelitarna w Polsce.

Poleć nas swoim znajomym! Działamy nie tylko w Żmigrodzie, ale także zapewniamy profesjonalny serwis anten we Wrocławiu.